Høst 2020

Høst 2015
Vår 2016
Høst 2016
Vår 2017
Høst 2017
Vår 2018
Høst 2018
Våren 2019
Høst 2019
Vår 2020
Høst 2020
Kjøp online
Skriv ut hjemme eller bruk billetten på mobilen.
Hva gjør vi med Covid-19?
Les om våre tiltak for at du skal føle deg trygg.
Grupper
Ta kontakt for grupperabatt.
Vil du bli vår Teaterkontakt?
Ta kontakt.
Spesialbehov
Ta kontakt dersom du har behov for tilrettelegging.
Arrangement
Kategori
Tidspunkt
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
26. november 2020 Kl. 19:00
Teater
26. november 2020
19:00
Kjøp billetter
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
27. november 2020 Kl. 19:00
Teater
27. november 2020
19:00
Kjøp billetter
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
Bitch Where the Fuck is my Manifesto?! NB! Utsatt!
Duduzile Mathonsi
28. november 2020 Kl. 19:00
Teater
28. november 2020
19:00
Kjøp billetter
Kopf Kino høsten 2020
Kopf Kino høsten 2020
03. desember 2020 Kl. 23:00
Multikunstnerisk Begivenhet
03. desember 2020
23:00
Kjøp billetter
Spor NB! UTSATT!
Ludvig Uhlbors
Spor NB! UTSATT!
Ludvig Uhlbors
14. november 2020 Kl. 19:00
Dans
14. november 2020
19:00
Spor NB! UTSATT!
Ludvig Uhlbors
Spor NB! UTSATT!
Ludvig Uhlbors
13. november 2020 Kl. 19:00
Dans
13. november 2020
19:00
Residency Saga Sigurðardóttir
Residency Saga Sigurðardóttir
08. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
08. november 2020
00:00
Residency Saga Sigurðardóttir
Residency Saga Sigurðardóttir
07. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
07. november 2020
00:00
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
06. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
06. november 2020
00:00
Residency Saga Sigurðardóttir
Residency Saga Sigurðardóttir
06. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
06. november 2020
00:00
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
05. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
05. november 2020
00:00
Residency Saga Sigurðardóttir
Residency Saga Sigurðardóttir
05. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
05. november 2020
00:00
Residency Saga Sigurðardóttir
Residency Saga Sigurðardóttir
04. november 2020 Kl. 12:00
Work in progress
04. november 2020
12:00
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
04. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
04. november 2020
00:00
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
03. november 2020 Kl. 00:00
Work in progress
03. november 2020
00:00
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
Gjestekunstopphold: Erna Ómarsdóttir og Halla Ólafsdóttir
02. november 2020 Kl. 12:00
Work in progress
02. november 2020
12:00
Late Night Happening: Hallusinatoriet
Late Night Happening: Hallusinatoriet
31. oktober 2020 Kl. 21:00
Multikunstnerisk Begivenhet
31. oktober 2020
21:00
Working with children, again
Nicola Gunn
Working with children, again
Nicola Gunn
31. oktober 2020 Kl. 19:30
Teater
31. oktober 2020
19:30
(work in progress)
ESC Ungdomskompani & Sigurd Johan Heide + Bygda dansar & Hardingfela.no
(work in progress)
ESC Ungdomskompani & Sigurd Johan Heide + Bygda dansar & Hardingfela.no
31. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
31. oktober 2020
18:00
Danseaften (arbeidsvisning)
Mina Weider
Danseaften (arbeidsvisning)
Mina Weider
31. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
31. oktober 2020
17:00
Late Night Happening: PANDEMI SPESIAL
Late Night Happening: PANDEMI SPESIAL
30. oktober 2020 Kl. 21:00
Multikunstnerisk Begivenhet
30. oktober 2020
21:00
Working with children, again
Nicola Gunn
Working with children, again
Nicola Gunn
30. oktober 2020 Kl. 19:30
Teater
30. oktober 2020
19:30
Danseaften (arbeidsvisning)
Mina Weider
Danseaften (arbeidsvisning)
Mina Weider
30. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
30. oktober 2020
17:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
30. oktober 2020 Kl. 15:00
Dans
30. oktober 2020
15:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
30. oktober 2020 Kl. 13:30
Dans
30. oktober 2020
13:30
and then the doors opened again
and then the doors opened again
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
New Dance House
New Dance House
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
Into the City, Onto the Stage: Unlikely Collaborations in the Performing Arts
Into the City, Onto the Stage: Unlikely Collaborations in the Performing Arts
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
Time has fallen asleep in the afternoon sunshine - A book on reading, writing, memory and forgetting in a library of living books
Time has fallen asleep in the afternoon sunshine - A book on reading, writing, memory and forgetting in a library of living books
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
I.J.A.P.H.C. INTERNATIONAL JOURNAL OF AESTHETICS AND PHILOSOPHY OF CULTURE
I.J.A.P.H.C. INTERNATIONAL JOURNAL OF AESTHETICS AND PHILOSOPHY OF CULTURE
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
Staging and Re-cycling - Retrieving, Reflecting and Re-framing the Archive
Staging and Re-cycling - Retrieving, Reflecting and Re-framing the Archive
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
POP UP BOKMESSE
POP UP BOKMESSE
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
Det marginale teater
Det marginale teater
30. oktober 2020 Kl. 13:00
Boklansering
30. oktober 2020
13:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
30. oktober 2020 Kl. 12:00
Dans
30. oktober 2020
12:00
ROM #DANSENFEST
ImproLaBergen
ROM #DANSENFEST
ImproLaBergen
29. oktober 2020 Kl. 20:45
Dans
29. oktober 2020
20:45
When there's only surface left (work in process) #DANSENFEST
Oda Brekke
When there's only surface left (work in process) #DANSENFEST
Oda Brekke
29. oktober 2020 Kl. 20:00
Dans
29. oktober 2020
20:00
NORMAL Research #DANSENFEST
Daniel Mariblanca / 71BODIES
NORMAL Research #DANSENFEST
Daniel Mariblanca / 71BODIES
29. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
29. oktober 2020
19:00
Entangled Materials (arbeidsvisning) #DANSENFEST
Lisa Bysheim
Entangled Materials (arbeidsvisning) #DANSENFEST
Lisa Bysheim
29. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
29. oktober 2020
18:00
Karantena #millionsmissing #DANSENFEST
Kristine Nilsen Oma
Karantena #millionsmissing #DANSENFEST
Kristine Nilsen Oma
29. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
29. oktober 2020
17:00
Sjøveien - The Feeling (arbeidsvisning)
Karen Eide Bøen
Sjøveien - The Feeling (arbeidsvisning)
Karen Eide Bøen
29. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
29. oktober 2020
17:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
29. oktober 2020 Kl. 15:00
Dans
29. oktober 2020
15:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
29. oktober 2020 Kl. 13:30
Dans
29. oktober 2020
13:30
Nikima Jagudajev - Åpen Audition
Nikima Jagudajev - Åpen Audition
29. oktober 2020 Kl. 13:00
Workshop
29. oktober 2020
13:00
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
Skeleton Woman
Signe Becker/Ingvild Langgård
29. oktober 2020 Kl. 12:00
Dans
29. oktober 2020
12:00
Fanzineworkshop med SAGA
Fanzineworkshop med SAGA
29. oktober 2020 Kl. 11:00
Workshop
29. oktober 2020
11:00
Spectral
Ingri Fiksdal & Fredrik Floen
Spectral
Ingri Fiksdal & Fredrik Floen
28. oktober 2020 Kl. 21:00
Dans
28. oktober 2020
21:00
A dance of the day (presentasjon) #DANSENFEST
Yohei Hamada
A dance of the day (presentasjon) #DANSENFEST
Yohei Hamada
28. oktober 2020 Kl. 20:00
Dans
28. oktober 2020
20:00
Moving Images (arbeidsvisning) #DANSENFEST
Grov Productions
Moving Images (arbeidsvisning) #DANSENFEST
Grov Productions
28. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
28. oktober 2020
19:00
Solowork - forever working title #DANSENFEST
Mirte Bogaert
Solowork - forever working title #DANSENFEST
Mirte Bogaert
28. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
28. oktober 2020
18:00
Sjøveien - The Feeling (arbeidsvisning)
Karen Eide Bøen
Sjøveien - The Feeling (arbeidsvisning)
Karen Eide Bøen
28. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
28. oktober 2020
17:00
Nikima Jagudajev - Åpen Audition
Nikima Jagudajev - Åpen Audition
28. oktober 2020 Kl. 13:00
Workshop
28. oktober 2020
13:00
Workshop med Ingri Fiksdal
Workshop med Ingri Fiksdal
28. oktober 2020 Kl. 11:00
Workshop
28. oktober 2020
11:00
Fanzineworkshop med SAGA
Fanzineworkshop med SAGA
28. oktober 2020 Kl. 11:00
Workshop
28. oktober 2020
11:00
Spectral
Ingri Fiksdal & Fredrik Floen
Spectral
Ingri Fiksdal & Fredrik Floen
27. oktober 2020 Kl. 21:00
Dans
27. oktober 2020
21:00
Danced work in progress
Spreafico Eckly
Danced work in progress
Spreafico Eckly
27. oktober 2020 Kl. 21:00
Dans
27. oktober 2020
21:00
A story (arbeidsvisning) #Dansenfest
Roskva Yasmin Andersen
A story (arbeidsvisning) #Dansenfest
Roskva Yasmin Andersen
27. oktober 2020 Kl. 20:00
Dans
27. oktober 2020
20:00
Rapture (work in progress/presentation) #DANSENFEST
Ann-Terese Aasen
Rapture (work in progress/presentation) #DANSENFEST
Ann-Terese Aasen
27. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
27. oktober 2020
19:00
DOG/GOD II
Alwynne Pritchard
DOG/GOD II
Alwynne Pritchard
27. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
27. oktober 2020
18:00
Stor i bringa (åpen prøve) #DANSENFEST
Anne Loe, Ingebjørg Loe Bjørnstad & Marit Loe Bjørnstad
Stor i bringa (åpen prøve) #DANSENFEST
Anne Loe, Ingebjørg Loe Bjørnstad & Marit Loe Bjørnstad
27. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
27. oktober 2020
17:00
Danced work in progress
Spreafico Eckly
Danced work in progress
Spreafico Eckly
26. oktober 2020 Kl. 21:00
Dans
26. oktober 2020
21:00
and yes I said yes I will yes
Caroline Eckly/Marcelo Evelin
and yes I said yes I will yes
Caroline Eckly/Marcelo Evelin
26. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
26. oktober 2020
18:00
Workshop med De Naive
Workshop med De Naive
26. oktober 2020 Kl. 11:00
Workshop
26. oktober 2020
11:00
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
25. oktober 2020 Kl. 20:00
Dans
25. oktober 2020
20:00
and yes I said yes I will yes
Caroline Eckly/Marcelo Evelin
and yes I said yes I will yes
Caroline Eckly/Marcelo Evelin
25. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
25. oktober 2020
18:00
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
25. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
25. oktober 2020
17:00
gaME #DANSENFEST
Dawid Lorenc & Adrian Bartczak
gaME #DANSENFEST
Dawid Lorenc & Adrian Bartczak
25. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
25. oktober 2020
17:00
Island Express
De Naive
Island Express
De Naive
25. oktober 2020 Kl. 16:30
Dans
25. oktober 2020
16:30
Den kreative produsenten - The DEN: Produsentseminarer 2020
Den kreative produsenten - The DEN: Produsentseminarer 2020
25. oktober 2020 Kl. 10:00
Seminar
25. oktober 2020
10:00
Late night happening: Cibelle Cavalli Bastos #aevtardeprogram
Late night happening: Cibelle Cavalli Bastos #aevtardeprogram
24. oktober 2020 Kl. 21:00
Performance
24. oktober 2020
21:00
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
24. oktober 2020 Kl. 21:00
Dans
24. oktober 2020
21:00
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
24. oktober 2020 Kl. 20:00
Dans
24. oktober 2020
20:00
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
24. oktober 2020 Kl. 19:30
Dans
24. oktober 2020
19:30
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
Growing Stories
Ine Terese Hogstad/David Alræk/Papirvinger
24. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
24. oktober 2020
18:00
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
In first person: The Dance
Daniel Mariblanca/71BODIES
24. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
24. oktober 2020
17:00
Laboria Cuboniks: The Xenofeminist Manifesto
Laboria Cuboniks: The Xenofeminist Manifesto
24. oktober 2020 Kl. 15:00
Foredrag
24. oktober 2020
15:00
Når kroppen får tale – et rhizomatisk foredrag
Når kroppen får tale – et rhizomatisk foredrag
24. oktober 2020 Kl. 13:00
Foredrag
24. oktober 2020
13:00
Workshop med Siri Jøntvedt
Workshop med Siri Jøntvedt
24. oktober 2020 Kl. 11:00
Workshop
24. oktober 2020
11:00
Late night happening: Håkon Hoffart
Late night happening: Håkon Hoffart
23. oktober 2020 Kl. 21:00
Multikunstnerisk Begivenhet
23. oktober 2020
21:00
Nororoca
Carte Blanche
Nororoca
Carte Blanche
23. oktober 2020 Kl. 19:30
Dans
23. oktober 2020
19:30
The Field
Rosalind Goldberg
The Field
Rosalind Goldberg
23. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
23. oktober 2020
18:00
A Tail Holder
Yohei Hamada
A Tail Holder
Yohei Hamada
23. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
23. oktober 2020
17:00
Seminar: Tid, transhumanisme og dramaturgi
Seminar: Tid, transhumanisme og dramaturgi
23. oktober 2020 Kl. 11:00
Seminar
23. oktober 2020
11:00
Nororoca
Carte Blanche
Nororoca
Carte Blanche
22. oktober 2020 Kl. 19:30
Dans
22. oktober 2020
19:30
The Field
Rosalind Goldberg
The Field
Rosalind Goldberg
22. oktober 2020 Kl. 18:00
Dans
22. oktober 2020
18:00
A Tail Holder
Yohei Hamada
A Tail Holder
Yohei Hamada
22. oktober 2020 Kl. 17:00
Dans
22. oktober 2020
17:00
Dansefestival i Bergen 22.-31. oktober
Oktoberdans 2020
Dansefestival i Bergen 22.-31. oktober
Oktoberdans 2020
22. oktober 2020 Kl. 12:00
Festival
22. oktober 2020
12:00
Seminar: Tid, transhumanisme og dramaturgi
Seminar: Tid, transhumanisme og dramaturgi
22. oktober 2020 Kl. 11:00
Seminar
22. oktober 2020
11:00
FUTUREBODIES - diskursprogram på Oktoberdans 2020
FUTUREBODIES - diskursprogram på Oktoberdans 2020
22. oktober 2020 Kl. 11:00
Festival
22. oktober 2020
11:00
Prøverommet: VUMA Soner BETATEST
Prøverommet: VUMA Soner BETATEST
19. oktober 2020 Kl. 17:00
Multikunstnerisk Begivenhet
19. oktober 2020
17:00
Prøverommet: VUMA Soner BETATEST
Prøverommet: VUMA Soner BETATEST
19. oktober 2020 Kl. 12:00
Multikunstnerisk Begivenhet
19. oktober 2020
12:00
Rob Blake: Tegnspråk
Rob Blake: Tegnspråk
10. oktober 2020 Kl. 21:00
Utstilling
10. oktober 2020
21:00
Heartfelt
Magnus Myhr
Heartfelt
Magnus Myhr
10. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
10. oktober 2020
19:00
Heartfelt
Magnus Myhr
Heartfelt
Magnus Myhr
09. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
09. oktober 2020
19:00
Heartfelt
Magnus Myhr
Heartfelt
Magnus Myhr
08. oktober 2020 Kl. 19:00
Dans
08. oktober 2020
19:00
Kopf Kino høsten 2020
Kopf Kino høsten 2020
01. oktober 2020 Kl. 23:00
Multikunstnerisk Begivenhet
01. oktober 2020
23:00
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
26. september 2020 Kl. 21:00
Teater
26. september 2020
21:00
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
25. september 2020 Kl. 21:00
Teater
25. september 2020
21:00
+-
Corentin JPM Leven
+-
Corentin JPM Leven
25. september 2020 Kl. 19:00
Dans
25. september 2020
19:00
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
Kampen Katastrofefilm
Ludvig Uhlbors
24. september 2020 Kl. 21:00
Teater
24. september 2020
21:00
+-
Corentin JPM Leven
+-
Corentin JPM Leven
24. september 2020 Kl. 19:00
Dans
24. september 2020
19:00
Figure-ring/New Voices
Vestland Danseteater/Simba Arts
Figure-ring/New Voices
Vestland Danseteater/Simba Arts
23. september 2020 Kl. 19:00
Dans
23. september 2020
19:00
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
19. september 2020 Kl. 17:00
Foredrag
19. september 2020
17:00
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
18. september 2020 Kl. 17:00
Foredrag
18. september 2020
17:00
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
In First Person - The Festival
Daniel Mariblanca / 71BODIES
17. september 2020 Kl. 20:00
Foredrag
17. september 2020
20:00
Letter Project: A choreography
Mirte Bogaert
Letter Project: A choreography
Mirte Bogaert
10. september 2020 Kl. 23:30
Dans
10. september 2020
23:30
Kopf Kino høsten 2020
Kopf Kino høsten 2020
03. september 2020 Kl. 23:00
Multikunstnerisk Begivenhet
03. september 2020
23:00
Simply Figure-ring
Vestland Danseteater
Simply Figure-ring
Vestland Danseteater
27. august 2020 Kl. 12:00
Dans
27. august 2020
12:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
15. august 2020 Kl. 19:00
Teater
15. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
14. august 2020 Kl. 19:00
Teater
14. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
13. august 2020 Kl. 19:00
Teater
13. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
12. august 2020 Kl. 19:00
Teater
12. august 2020
19:00
Vandring for Engebøfjellet
Ludvig Uhlbors
Vandring for Engebøfjellet
Ludvig Uhlbors
12. august 2020 Kl. 12:00
Teater
12. august 2020
12:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
11. august 2020 Kl. 19:00
Teater
11. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
08. august 2020 Kl. 19:00
Teater
08. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
07. august 2020 Kl. 19:00
Teater
07. august 2020
19:00
Kopf Kino høsten 2020
Kopf Kino høsten 2020
06. august 2020 Kl. 23:00
Multikunstnerisk Begivenhet
06. august 2020
23:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
06. august 2020 Kl. 19:00
Teater
06. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
05. august 2020 Kl. 19:00
Teater
05. august 2020
19:00
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
The House [Digital]
Daniel Mariblanca / 71BODIES
04. august 2020 Kl. 19:00
Teater
04. august 2020
19:00